Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hokejový turnaj přípravek - Jablonec nad Nisou

04.04.2017 | Vít Kestner

Pro začínající nejmenší hokejisty ročníku 2010 - 2011 byl v sobotu 1. 4. 2017 uspořádán hokejový turnaj v Jablonci nad Nisou pod záštitou náměstka primátora Ing. Miloše Zahradníka. 

HC Frýdlant reprezentoval již několika turnaji ostřílený první útok ve složení Ondra Závěta, Štefan Podhorský, Kuba Křelina a Eda Matějka. Druhý útok zastupovali naopak úplní nováčci, kteří se tento rok začali seznamovat s hokejem - Martin Šimička, Vít Kestner, Matěj Šturm, Mikuláš Sršeň a Tomáš Sršeň. V brance úřadoval svými zákroky Pavel Novák.

První zápas proti Lomnici začali naši borci v ostrém tempu a týdenní výpadek bez tréninkového drilu na nich nebyl vůbec znát, naopak...
První útok, nadstandardně bruslařsky vybavených hráčů, převyšoval soupeře pohybem a skóroval z každé větší příležitosti. Druhý útok hrál více defenzivně a nepouštěl tak soupeře do větších šancí. I proto utkání skončilo 14 : 0.

Druhý zápas proti Jablonci B, po překotném převlíkání dresů, byl v duchu toho prvního veden stejně - první útok zajišťoval velmi ofenzivní hru a ten druhý defenzivní s občasnými výpady k soupeřově brance, za což mu byli odměnou 3 vstřelené góly. Výsledek byl 18 : 1 pro HC Frýdlant.

Třetí zápas v řadě bez odpočinku proti Jablonci A byl pro většinu hráčů již fyzicky náročnější a někteří ke konci „tahali nohy“. I přes to si všichni plnili své úlohy na hřišti a nepouštěli soupeře do velkých šancí. Když už, tak zasáhl náš brankář, chytající ve velké pohodě. I proto se zrodila třetí výhra a to v poměru 6 : 2.

Po jedno-zápasové pauze, kdy všichni hráči doplnili vitamíny, tekutiny a potřebné sacharidy jsme šli na poslední zápas proti silnému soupeři z Turnova. V tomto zápase naši borci ochutnali, co to je po chvilce prohrávat v zápase 1 - 0. Nikdo z nich se tohoto výsledku nezalekl a po ospalejším začátku opět začali bruslařsky převyšovat soupeře. To přineslo své ovoce a i poslední výhru v turnaji 10 : 3.

První místo na turnaji bylo pro všechny příjemným zakončením sezóny 2016 / 2017 a medaile s diplomem to jen podtrhli. Příslib dobrých výsledků pro příští sezóny je položen.

Velké díky patří i našim fanouškům, kteří byli opravdu hooodně slyšet.

Sportu zdar a frýdlantskému hokeji zvlášť.

Trenéři nejmladší přípravky J

 
Aktuální články
Letní soustředění pro žákovské kategorie, dorost a juniorku - podrobné informace

Tradiční soustředění hokejistů HC Frýdlant je již připraveno. Konat se bude v termínu 26. - 31.8.2018 ve Sloupu v Čechách. Určeno je pro...

 
Letní soustředění přípravky - podrobné informace.

Podrobné informace pro  hráče ročníku 2009 a mladší a jejich rodiče.

 
Přípravka pod Alpami

Druhý dubnový víkend se naše přípravka ročníku 2008 zúčastnila mezinárodního turnaje ve Slovinsku.

 
Přípravka je radost
 
Zelenkovi v patách 2018
 
Dorostenecké týmy mají za sebou náročnou soutěž
 
Žákovská družstva prožila úspěšnou sezónu
 
Karneval na ledě
 
Žákovské týmy hostili HC Mountfield Hradec Králové
 
Další náročný víkend žákovských týmů
 
Výsledky
Muži | Neděle 11.02.2018
HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant
5:0 (3:0,1:0,1:0)
 
Starší dorost | Neděle 25.03.2018
HC Frýdlant - HC Nová Paka/Jičín
3:2 ()
 
Mladší dorost | Neděle 25.03.2018
HC Frýdlant - HC Berounští Medvědi
4:6 ()
 
Starší žáci | Sobota 17.03.2018, 12:00
HC Frýdlant - HCM Jaroměř
6:3 ()
 
Mladší žáci | Sobota 17.03.2018, 10:00
HC Frýdlant - HCM Jaroměř
0:9 ()
 
 
HC Frýdlant - kontakt: jech@hcfrydlant.org RSS