Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hokejový turnaj přípravek - Jablonec nad Nisou

04.04.2017 | Vít Kestner

Pro začínající nejmenší hokejisty ročníku 2010 - 2011 byl v sobotu 1. 4. 2017 uspořádán hokejový turnaj v Jablonci nad Nisou pod záštitou náměstka primátora Ing. Miloše Zahradníka. 

HC Frýdlant reprezentoval již několika turnaji ostřílený první útok ve složení Ondra Závěta, Štefan Podhorský, Kuba Křelina a Eda Matějka. Druhý útok zastupovali naopak úplní nováčci, kteří se tento rok začali seznamovat s hokejem - Martin Šimička, Vít Kestner, Matěj Šturm, Mikuláš Sršeň a Tomáš Sršeň. V brance úřadoval svými zákroky Pavel Novák.

První zápas proti Lomnici začali naši borci v ostrém tempu a týdenní výpadek bez tréninkového drilu na nich nebyl vůbec znát, naopak...
První útok, nadstandardně bruslařsky vybavených hráčů, převyšoval soupeře pohybem a skóroval z každé větší příležitosti. Druhý útok hrál více defenzivně a nepouštěl tak soupeře do větších šancí. I proto utkání skončilo 14 : 0.

Druhý zápas proti Jablonci B, po překotném převlíkání dresů, byl v duchu toho prvního veden stejně - první útok zajišťoval velmi ofenzivní hru a ten druhý defenzivní s občasnými výpady k soupeřově brance, za což mu byli odměnou 3 vstřelené góly. Výsledek byl 18 : 1 pro HC Frýdlant.

Třetí zápas v řadě bez odpočinku proti Jablonci A byl pro většinu hráčů již fyzicky náročnější a někteří ke konci „tahali nohy“. I přes to si všichni plnili své úlohy na hřišti a nepouštěli soupeře do velkých šancí. Když už, tak zasáhl náš brankář, chytající ve velké pohodě. I proto se zrodila třetí výhra a to v poměru 6 : 2.

Po jedno-zápasové pauze, kdy všichni hráči doplnili vitamíny, tekutiny a potřebné sacharidy jsme šli na poslední zápas proti silnému soupeři z Turnova. V tomto zápase naši borci ochutnali, co to je po chvilce prohrávat v zápase 1 - 0. Nikdo z nich se tohoto výsledku nezalekl a po ospalejším začátku opět začali bruslařsky převyšovat soupeře. To přineslo své ovoce a i poslední výhru v turnaji 10 : 3.

První místo na turnaji bylo pro všechny příjemným zakončením sezóny 2016 / 2017 a medaile s diplomem to jen podtrhli. Příslib dobrých výsledků pro příští sezóny je položen.

Velké díky patří i našim fanouškům, kteří byli opravdu hooodně slyšet.

Sportu zdar a frýdlantskému hokeji zvlášť.

Trenéři nejmladší přípravky J

 
Aktuální články
Karneval na ledě

HC Frýdlant Vás srdečně zve v neděli 25.3.2018, od 13,30 hodin na tradiční karneval na ledě.

 
Žákovské týmy hostili HC Mountfield Hradec Králové

V sobotu 17.2.2018 pokračovala nadstavbová soutěž žákovských lig. Tentokrát jsme hostili silné soupeře z Hradce Králové. Mladším...

 
Další náročný víkend žákovských týmů

Ve víkendovém dvojkole ligy mladších a starších žáků absolvovali naši hráči utkání s týmy HC Lomnice, a HC Jaroměř.

 
V posledním utkání sezóny jsme bez opor neuspěli
 
Výsledky víkendových utkání žáků
 
Hoši z přípravky měli „víkendový dvojtrip“
 
Slavoj poražen
 
Týden hokeje ve Frýdlantu
 
Žákovské týmy absolvovaly o víkendu opět dvojkolo
 
Vyrovnané utkání jsme nedotáhli k bodům
 
Výsledky
Muži | Neděle 11.02.2018
HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant
5:0 (3:0,1:0,1:0)
 
Starší dorost | Neděle 11.03.2018, 15:30
HC Opočno - HC Frýdlant
1:5 ()
 
Mladší dorost | Neděle 11.03.2018
HK Lev Slaný - HC Frýdlant
1:3 ()
 
Starší žáci | Neděle 11.03.2018, 11:00
HC Lomnice nad Popelkou - HC Frýdlant
6:4 ()
 
Mladší žáci | Neděle 11.03.2018, 09:00
HC Lomnice nad Popelkou - HC Frýdlant
6:0 ()
 
 
HC Frýdlant - kontakt: jech@hcfrydlant.org RSS