Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hokejový turnaj mladší a starší přípravky v České Lípě

28.10.2017 | Vít Kestner

Pro nejmenší dvě kategorie frýdlantských hokejových nadějí pokračovala sezóna po 3-týdenní pauze turnajem v České Lípě v sobotu 21.10. 

Na hráče mladší a starší přípravky čekali tentokrát jiní soupeři a to domácí HC Česká Lípa B a  HC Varnsdorf.

První zápas proti HC Varsdorf  nastoupili naši nejmenší borci v hojném počtu 13 hráčů + brankář a plni odhodlání. Bylo to vidět na pohybu, bruslení a pojetí hry. Po dvou střídáních jsme vedli nad soupeřem komfortním náskokem o 2 góly. To nám dodalo jistotu a po zbytek zápasu jsme si výsledek hlídali a postupně navyšovali. Hráči byli pobízeni trenéry k větší kombinaci a přihrávkám. Druhý zápas proti HC Česká Lípa byl v podstatě kopií toho prvního a hráči byli upozorněni pouze na drobné chybky z úvodního zápasu a ještě většímu pohybu a nasazení. Odměnou trenérům bylo, že skórovali všechny tři útoky a výsledkem byla velká výhra celého týmu. Proti úvodnímu turnaji byli drobné chyby při vhazování a rozehrávce u branky poctivým tréninkem odstraněny a přineslo to dobré výsledky.

Starší přípravka se na první zápas nenaladila úplně nejlépe a nepomohla ji k tomu ani svižná rozcvička před zápasem proti HC Varnsdorf. Proti vyrovnanému soupeři působili naši hráči ospale a odhodlaně, mysleli si, že to mají takzvaně v kapse, ale ouha, výsledná prohra nad soupeřem nebyla po chuti trenérům!!! Ti použili před druhým zápasem osvědčený  „kartáč v kabině“ k probuzení a motivaci otupělých hráčů do druhého zápasu. Tomu i na konci odpovídal výsledek, kdy starší přípravka vyhrála nad domácím týmem HC Česká Lípa. A nutno podotknout, že to bylo zejména díky zlepšenému pohybu a chuti po gólu, která v prvním utkání chyběla.

Další turnaj je 4. 11. prvním domácím ve frýdlantské aréně!!! Proto tímto zveme všechny maminky, tatínky, sourozence, babičky, dědečky a ostatní rodinné příslušníky aby vytvořili hojnou fanouškovskou základnu a přišli podpořit naše borce slušným fanděním a třeba donesli i nějaký hudební nástroj pro skandování - buben, trubka, řechtadlo atd. Předem díky všem za podporu.

Sportu zdar a frýdlantskému hokeji zvlášť.

Trenéři mladší a starší přípravky J

 
Aktuální články
Letní soustředění pro žákovské kategorie, dorost a juniorku - podrobné informace

Tradiční soustředění hokejistů HC Frýdlant je již připraveno. Konat se bude v termínu 26. - 31.8.2018 ve Sloupu v Čechách. Určeno je pro...

 
Letní soustředění přípravky - podrobné informace.

Podrobné informace pro  hráče ročníku 2009 a mladší a jejich rodiče.

 
Přípravka pod Alpami

Druhý dubnový víkend se naše přípravka ročníku 2008 zúčastnila mezinárodního turnaje ve Slovinsku.

 
Přípravka je radost
 
Zelenkovi v patách 2018
 
Dorostenecké týmy mají za sebou náročnou soutěž
 
Žákovská družstva prožila úspěšnou sezónu
 
Karneval na ledě
 
Žákovské týmy hostili HC Mountfield Hradec Králové
 
Další náročný víkend žákovských týmů
 
Výsledky
Muži | Neděle 11.02.2018
HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant
5:0 (3:0,1:0,1:0)
 
Starší dorost | Neděle 25.03.2018
HC Frýdlant - HC Nová Paka/Jičín
3:2 ()
 
Mladší dorost | Neděle 25.03.2018
HC Frýdlant - HC Berounští Medvědi
4:6 ()
 
Starší žáci | Sobota 17.03.2018, 12:00
HC Frýdlant - HCM Jaroměř
6:3 ()
 
Mladší žáci | Sobota 17.03.2018, 10:00
HC Frýdlant - HCM Jaroměř
0:9 ()
 
 
HC Frýdlant - kontakt: jech@hcfrydlant.org RSS