Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hokejový turnaj mladší a starší přípravky v České Lípě

28.10.2017 | Vít Kestner

Pro nejmenší dvě kategorie frýdlantských hokejových nadějí pokračovala sezóna po 3-týdenní pauze turnajem v České Lípě v sobotu 21.10. 

Na hráče mladší a starší přípravky čekali tentokrát jiní soupeři a to domácí HC Česká Lípa B a  HC Varnsdorf.

První zápas proti HC Varsdorf  nastoupili naši nejmenší borci v hojném počtu 13 hráčů + brankář a plni odhodlání. Bylo to vidět na pohybu, bruslení a pojetí hry. Po dvou střídáních jsme vedli nad soupeřem komfortním náskokem o 2 góly. To nám dodalo jistotu a po zbytek zápasu jsme si výsledek hlídali a postupně navyšovali. Hráči byli pobízeni trenéry k větší kombinaci a přihrávkám. Druhý zápas proti HC Česká Lípa byl v podstatě kopií toho prvního a hráči byli upozorněni pouze na drobné chybky z úvodního zápasu a ještě většímu pohybu a nasazení. Odměnou trenérům bylo, že skórovali všechny tři útoky a výsledkem byla velká výhra celého týmu. Proti úvodnímu turnaji byli drobné chyby při vhazování a rozehrávce u branky poctivým tréninkem odstraněny a přineslo to dobré výsledky.

Starší přípravka se na první zápas nenaladila úplně nejlépe a nepomohla ji k tomu ani svižná rozcvička před zápasem proti HC Varnsdorf. Proti vyrovnanému soupeři působili naši hráči ospale a odhodlaně, mysleli si, že to mají takzvaně v kapse, ale ouha, výsledná prohra nad soupeřem nebyla po chuti trenérům!!! Ti použili před druhým zápasem osvědčený  „kartáč v kabině“ k probuzení a motivaci otupělých hráčů do druhého zápasu. Tomu i na konci odpovídal výsledek, kdy starší přípravka vyhrála nad domácím týmem HC Česká Lípa. A nutno podotknout, že to bylo zejména díky zlepšenému pohybu a chuti po gólu, která v prvním utkání chyběla.

Další turnaj je 4. 11. prvním domácím ve frýdlantské aréně!!! Proto tímto zveme všechny maminky, tatínky, sourozence, babičky, dědečky a ostatní rodinné příslušníky aby vytvořili hojnou fanouškovskou základnu a přišli podpořit naše borce slušným fanděním a třeba donesli i nějaký hudební nástroj pro skandování - buben, trubka, řechtadlo atd. Předem díky všem za podporu.

Sportu zdar a frýdlantskému hokeji zvlášť.

Trenéři mladší a starší přípravky J

 
Aktuální články
Žákovské týmy hostili HC Mountfield Hradec Králové

V sobotu 17.2.2018 pokračovala nadstavbová soutěž žákovských lig. Tentokrát jsme hostili silné soupeře z Hradce Králové. Mladším...

 
Další náročný víkend žákovských týmů

Ve víkendovém dvojkole ligy mladších a starších žáků absolvovali naši hráči utkání s týmy HC Lomnice, a HC Jaroměř.

 
V posledním utkání sezóny jsme bez opor neuspěli

HC TS Varnsdorf : HC Frýdlant.  5 : 0  (3:0, 1:0, 1:0)

 
Výsledky víkendových utkání žáků
 
Hoši z přípravky měli „víkendový dvojtrip“
 
Slavoj poražen
 
Týden hokeje ve Frýdlantu
 
Žákovské týmy absolvovaly o víkendu opět dvojkolo
 
Vyrovnané utkání jsme nedotáhli k bodům
 
Turnovské jsme opět potrápili
 
Výsledky
Muži | Neděle 11.02.2018
HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant
5:0 (3:0,1:0,1:0)
 
Starší dorost | Neděle 11.02.2018
HC Krkonoše - HC Frýdlant
13:3 ()
 
Mladší dorost | Neděle 18.02.2018
HC Frýdlant - SK Sršni Kutná Hora
5:0 ()
 
Starší žáci | Sobota 17.02.2018, 12:00
HC Frýdlant - Mounfield Hradec Králové
2:16 ()
 
Mladší žáci | Sobota 17.02.2018, 10:00
HC Frýdlant - Mounfield Hradec Králové
6:4 ()
 
 
HC Frýdlant - kontakt: jech@hcfrydlant.org RSS