Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hokejový turnaj mladší a starší přípravky v České Lípě

28.10.2017 | Vít Kestner

Pro nejmenší dvě kategorie frýdlantských hokejových nadějí pokračovala sezóna po 3-týdenní pauze turnajem v České Lípě v sobotu 21.10. 

Na hráče mladší a starší přípravky čekali tentokrát jiní soupeři a to domácí HC Česká Lípa B a  HC Varnsdorf.

První zápas proti HC Varsdorf  nastoupili naši nejmenší borci v hojném počtu 13 hráčů + brankář a plni odhodlání. Bylo to vidět na pohybu, bruslení a pojetí hry. Po dvou střídáních jsme vedli nad soupeřem komfortním náskokem o 2 góly. To nám dodalo jistotu a po zbytek zápasu jsme si výsledek hlídali a postupně navyšovali. Hráči byli pobízeni trenéry k větší kombinaci a přihrávkám. Druhý zápas proti HC Česká Lípa byl v podstatě kopií toho prvního a hráči byli upozorněni pouze na drobné chybky z úvodního zápasu a ještě většímu pohybu a nasazení. Odměnou trenérům bylo, že skórovali všechny tři útoky a výsledkem byla velká výhra celého týmu. Proti úvodnímu turnaji byli drobné chyby při vhazování a rozehrávce u branky poctivým tréninkem odstraněny a přineslo to dobré výsledky.

Starší přípravka se na první zápas nenaladila úplně nejlépe a nepomohla ji k tomu ani svižná rozcvička před zápasem proti HC Varnsdorf. Proti vyrovnanému soupeři působili naši hráči ospale a odhodlaně, mysleli si, že to mají takzvaně v kapse, ale ouha, výsledná prohra nad soupeřem nebyla po chuti trenérům!!! Ti použili před druhým zápasem osvědčený  „kartáč v kabině“ k probuzení a motivaci otupělých hráčů do druhého zápasu. Tomu i na konci odpovídal výsledek, kdy starší přípravka vyhrála nad domácím týmem HC Česká Lípa. A nutno podotknout, že to bylo zejména díky zlepšenému pohybu a chuti po gólu, která v prvním utkání chyběla.

Další turnaj je 4. 11. prvním domácím ve frýdlantské aréně!!! Proto tímto zveme všechny maminky, tatínky, sourozence, babičky, dědečky a ostatní rodinné příslušníky aby vytvořili hojnou fanouškovskou základnu a přišli podpořit naše borce slušným fanděním a třeba donesli i nějaký hudební nástroj pro skandování - buben, trubka, řechtadlo atd. Předem díky všem za podporu.

Sportu zdar a frýdlantskému hokeji zvlášť.

Trenéři mladší a starší přípravky J

 
Aktuální články
Turnaj VTM opět ve Frýdlantě

V neděli 24. 2. 2019 HC Frýdlant hostí opět turnaj VTM (Výběry talentované mládeže), tentokrát v kategorii U 14. Na frýdlantském ZS se...

 
Frýdlant vydřel vítězství s Varnsdorfem

HC Frýdlant - HC Varnsdorf 6:5 (3:3, 2:0, 1:2)

 
Frýdlant podlehl Slavoji v prodloužení

HC Slavoj Liberec, HC Frýdlant 4:3 PP (2:1,0:1,1:1,1:0)

 
Frýdlant v poslední třetině otočil utkání ve Varnsdorfu
 
Pojď hrát hokej ve Frýdlantě již tradičně !!
 
Frýdlant deklasoval Českou Lípu
 
Frýdlant otočil utkání s Lomnicí v prodloužení
 
Vstup do Nového roku se Frýdlantu nevydařil
 
Frýdlant si doma poradil se Slavojem
 
Totální kolaps v České Lípě
 
Výsledky
Muži | Sobota 09.02.2019, 17:00
HC Frýdlant - HC TS Varnsdorf
6:5 (3:3,2:0,1:2)
 
Junioři | Pátek 22.02.2019, 20:00
HC Frýdlant - HC Popovice
8:9 sn ()
 
Dorost | Sobota 23.02.2019
HC Krkonoše - HC Frýdlant
14:3 ()
 
Starší žáci | Sobota 16.02.2019
HC Turnov 1931 - HC Frýdlant
6:5 ()
 
Mladší žáci | Neděle 17.02.2019
HC Frýdlant - HC TS Varnsdorf
9:5 ()
 
 
HC Frýdlant - kontakt: jech@hcfrydlant.org RSS