Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hokejový turnaj mladší a starší přípravky v Turnově

27.10.2017 | Vít Kestner

Pro nejmenší dvě kategorie frýdlantských hokejových nadějí začala sezona turnajem v Turnově v sobotu 29. 9. 

Mladší i starší přípravka letos sehraje víc turnajů za celou sezónu, ale vždy jen se dvěma soupeři na každém turnaji. Pro hráče to slibuje více herního nasazení a větší poznání soupeřových kluzišť.

Na hráče mladší přípravky čekal náročný první zápas proti Bílým Tygrům Liberec pod vedením koučů Závěty a Kestnera. Na hráčích byla znát jistá nerozehranost na turnajích a objevovali se drobné chyby při rozehrávce, bránění a třeba i vhazování. To soupeř nastoupil se vší vervou na frýdlantské a jasně je přehrával rychlostí, pohybem a hokejovou zkušeností, proto HC Frýdlant proti Bílím Tygrům výsledkově neuspěl. Druhý zápas proti Turnovu ale byl už z jiného soudku a prvotní nerozehranost byla ta tam. Byla to takzvaná výsledková tahanice, kdy zápas jednou vedl Frýdlant, pak Turnov. Nakonec to pro nás dopadlo výborně a tento zápas jsme vyhráli o 2 góly. Klukům to přineslo velkou chuť do dalších turnajů.

Starší přípravka se také utkala v prvním zápase proti Bílím Tygrům a veškerou ostýchavost na začátku sezóny nechala v kabině. Na hráčích byla znát větší herní praxe z let předešlých a nekupili tolik chyb co naši nejmladší hráči. Bílé Tygry přehráli a udělali tak velkou radost trenérům Novákovi a Trojanovi. Možná z výsledku uspokojení hráči, nebo z buchet v kabině, působili v druhém zápase proti Turnovu frýdlantští hráči značně ospale. Vidět to bylo zejména na pohybu, který se jakoby vytratil a elán z prvního zápasu byl ten tam. Tomu i na konci odpovídal výsledek, kdy jsme prohráli nad domácím Turnovem.

Pro obě naše mužstva to ale byla velká zkušenost a všetečné dotazy hráčů na další turnaje je příslibem velké chuti těchto věkových kategorií pro hru a celkově hokej obecně.

Děkujeme maminkám za skvělé občerstvení, ale příště až po zápasech…J

Sportu zdar a frýdlantskému hokeji zvlášť.

Trenéři mladší a starší přípravky J

 
Aktuální články
Hledá se nájemce pro klubovnu

HC Frýdlant nabízí k pronájmu klubovnu pro zajištění občerstvení, nejen pro členy klubu, pro období od 15. září 2018 do 31. 3. 2019 s...

 
Letní soustředění pro žákovské kategorie, dorost a juniorku - podrobné informace

Tradiční soustředění hokejistů HC Frýdlant je již připraveno. Konat se bude v termínu 26. - 31.8.2018 ve Sloupu v Čechách. Určeno je pro...

 
Letní soustředění přípravky - podrobné informace.

Podrobné informace pro  hráče ročníku 2009 a mladší a jejich rodiče.

 
Přípravka pod Alpami
 
Přípravka je radost
 
Zelenkovi v patách 2018
 
Dorostenecké týmy mají za sebou náročnou soutěž
 
Žákovská družstva prožila úspěšnou sezónu
 
Karneval na ledě
 
Žákovské týmy hostili HC Mountfield Hradec Králové
 
Výsledky
Muži | Neděle 11.02.2018
HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant
5:0 (3:0,1:0,1:0)
 
Starší dorost | Neděle 25.03.2018
HC Frýdlant - HC Nová Paka/Jičín
3:2 ()
 
Mladší dorost | Neděle 25.03.2018
HC Frýdlant - HC Berounští Medvědi
4:6 ()
 
Starší žáci | Sobota 17.03.2018, 12:00
HC Frýdlant - HCM Jaroměř
6:3 ()
 
Mladší žáci | Sobota 17.03.2018, 10:00
HC Frýdlant - HCM Jaroměř
0:9 ()
 
 
HC Frýdlant - kontakt: jech@hcfrydlant.org RSS