Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HC Frýdlant - HC Lomnice nad Popelkou    1:5

9. kolo | Pátek 17.11.2017, 20:00 | ZS Frýdlant

HC Frýdlant - HC Lomnice nad Popelkou

1:5

1:1, 0:2, 0:2

Branky a nahrávky: 10. Smetaník (Kotrč) – 20. Junek (Martinec), 32. Drahoňovský (Sehnoutek, Junek), 33. Kotula, 57. Lemfeld (Knap), 59. Drahoňovský (Junek). Rozhodčí: Vágner – Štrébl, Doležal.

Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0.

Diváci: 65

HC Frýdlant: Blažek - Kolmann, J. Slavík, A. Velechovský, Doubek, T. Slavík – Vrkoslav, Kotrč, Smetaník – Vondráček, Beníšek, Chlum – Janda, Šír, Hodač. Trenéři: Miíkan a Schleichert.

HC Lomnice nad Popelkou: Dulák – Sehnoutek, Martinec, Syrovátka, Kuch, Kinčl, Václavek – Drahoňovský, Junek, Karásek – Dav. Knap, Lemfeld, Dan. Knap – Rutkovský, Kotula, Mizera. Trenér: Novák.

Komentář

Hokejisté Frýdlantu hostili ve svátečním utkání v rámci  9. kola Krajské hokejové ligy na svém ledě Lomnici nad Popelkou.  Bohužel Frýdlantu se i nadále nedaří. Po vyrovnané první třetině už stříleli branky pouze Lomničtí a domácí tak opět vyšli bodově na prázdno. Prodloužil tak svou nelichotivou bilanci již na osm proher v řadě.
Vstup do utkání se ale Frýdlantu povedl a hned od první minuty byl aktivnějším týmem. Z úvodního náporu ale branku vytěžit nedokázal. Hra se poté vyrovnala a oba týmy spíše bránila. Možnost ke skórování dostal Frýdlant v polovině první třetiny, kdy hrál přesilovku. A tu také dokázal využít, když se po Kotrčově pasu přesně trefil Smetaník a poslal domácí do vedení. Frýdlant se poté lehce zatáhl a také Lomnice si vypracovala své šance. Ty však kryl spolehlivý Blažek. I přesto se však hosté dočkali vyrovnání, když v samém závěru prvního dějství a rovněž v přesilovce skóroval Junek.
Druhá třetina nabídla urputný hokej a tak nebylo k vidění příliš šancí. Oba týmy pozorně bránily a čekaly na chybu svého soupeře. Tu první udělali domácí a po dobře sehraném přečíslení poslal Lomnici do vedení Drahoňovský. A za dalších devadesát vteřin bylo pro Frýdlant ještě hůř, když přidal třetí branku důrazný Kotula, 1:3.
Ve třetí části Frýdlant přidal na obrátkách, dobře bránící hosté ho ale do výraznějších šancí nepouštěli. Se vším ostatním si poradil lomnický brankář Dulák. Naopak čtvrtou branku mohl přidat z trestného střílení David Knap, Blažek ho ale vychytal. Ideální možnost ke snížení měli Frýdlantští v minutové přesilovce pěti proti třem. Gól měl na hokejce Kolmann, jeho střela však těsně minula Dulákovu klec. Neprosadili se ani Vondráček s Chlumem. Trestali tak znovu hosté, čtvrtou branku přidal po dobrém forčekingu Lemfeld. Definitivní podobu výsledku na konečných 1:5 pak dal necelé dvě minuty před koncem Drahoňovský, který v početní výhodě přesně tečoval Junkovu střelu.
Frýdlant, ačkoliv nepodal úplně špatný výkon, opět nedokázal zvítězit a prohrál již osmý zápas v řadě. Přerušit tuto nepříznivou sérii budou Frýdlantští chtít hned v neděli, kdy zavítají na led Varnsdorfu.

Aktuální články
Letní soustředění pro žákovské kategorie, dorost a juniorku - podrobné informace

Tradiční soustředění hokejistů HC Frýdlant je již připraveno. Konat se bude v termínu 26. - 31.8.2018 ve Sloupu v Čechách. Určeno je pro...

Letní soustředění přípravky - podrobné informace.

Podrobné informace pro  hráče ročníku 2009 a mladší a jejich rodiče.

Přípravka pod Alpami

Druhý dubnový víkend se naše přípravka ročníku 2008 zúčastnila mezinárodního turnaje ve Slovinsku.