Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přijďte ve čtvrtek 24. 11. 2022 v 16:00 na zimní stadion ve Frýdlantu na akci „Týden hokeje“

23.10.2022 | Roman Jech

Ve čtvrtek 24. 11. 2022 v 16:00  budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Frýdlant ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu ve Frýdlantu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na na trenéra klubu Romana Stříteského (+420 602 680 769) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.

 Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

 Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje . Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

 Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už deváté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 37 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 
Aktuální články
Přečtěte si ROZHOVOR s vedoucím Zimního stadionu Frýdlant Jiřím Heinzlem

Snažíme se udržet zimní stadion v nejlepší kondici, ale obnovu bude brzy potřebovat!

 
Nedohrané utkání proti Gepardům

Po dvou třetinách náš tým prohrával 8:0. Jelikož byl problém s ledovou plochou, tak týmy do třetí třetiny nenastoupily.

 
Prohra s Jičínem na domácím ledě

Prohra s Jičínem na domácím ledě

 
Junioři na domácím ledě berou tři body
 
Důležitá výhra s lídrem tabulky!
 
10 gólů do sítě Varnsdorfské branky!!
 
I druhý vzájemný zápas vyhrála Česká Lípa
 
NESKUTEČNÝ OBRAT!
 
V Lomnici jsme nedokázali prodloužit vítěznou šňůru.
 
STAŇ SE HOKEJISTOU
 
Výsledky
Muži | neděle 03.12.2023, 18:15
HC Gepardi Jablonec - HC Frýdlant
8:0 (3:0,5:0)
 
Junioři | sobota 25.11.2023, 16:46
HC Opočno - HC Frýdlant
6:3 ()
 
Dorost | sobota 25.11.2023, 11:30
HC Frýdlant - HC Benátky nad Jizerou
1:7 ()
 
Starší žáci | Sobota 25.11.2023
HC Česká Lípa - HC Frýdlant
16:1 ()
 
Mladší žáci | sobota 25.11.2023, 09:00
HC Frýdlant - TJ HC Jablonec n/N. B
11:2 ()
 
 
© eSports s.r.o. & HC Frýdlant - kontakt: jech@hcfrydlant.org RSS