Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej ve Frýdlantě již tradičně !!

27.01.2019 | Roman Stříteský

Úterý 22.ledna byl ten správný den na hokej. Jako již tradičně v druhé polovině ledna se na zimním stadionu ve Frýdlantu sešli tento den kluci a holky, kteří se v doprovodu svých rodičů rozhodli vyzkoušet si zábavu na bruslích. Očekávání od této akce jsou vždy velká neznámá…kolik dětí dorazí?...co už budou umět na bruslích?....a s jakými pocity budou odcházet ?

 Na frýdlantský zimní stadion dorazilo 11 kluků a jedna dívka a proto se následně po ledové ploše prohánělo 11 bílých dresů a jeden červený. Pro většinu z nich to byl první opravdový hokejový dres, který je potěšil, moc jim slušel a na vždy jim zůstane jako památka na tuto povedenou hokejovou akci.

Na ledě si děti vyzkoušeli, jak to klouže a všichni trenéři byli překvapení, jak moc jsou na bruslích šikovní a ničeho se nebojí. V brance na ně čekal opravdový brankář, na kterého si mohli zastřílet, zadováděli si s gymnastickými kruhy a ty nejmenší se pro jistotu drželi dětských hrazdiček.

 Na konci celé akce jim frýdlantská hokejová přípravka předvedla opravdový hokejový zápas, do kterého se na závěr i někteří účastníci akce i aktivně zapojili.

 A o tom, že se celá akce vydařila, svědčili slzičky v očích nejmenšího účastníka celé akce, protože se mu z ledové plochy ale vůbec nechtělo.

 Všem dětem, rodičům a trenérům, kteří se o děti na ledě starali, patří velký dík a rádi se s Vámi společně u ledu a na ledě zase setkáme.

 
Aktuální články
Pozvánka na Valnou hromadu HC Frýdlant

HC Frýdlant zvě všechny členy na Valnou hromadu, která se uskuteční v pátek 6.9.2019 od 19:00 v restauraci Beseda.  Vzhledem k tomu, že...

 
Letní soustředění pro žákovské kategorie, dorost a juniorku - podrobné informace

Tradiční soustředění hokejistů HC Frýdlant je již připraveno. Konat se bude v termínu 25. - 30.8.2019 ve Sloupu v Čechách. Určeno je pro...

 
Letní soustředění přípravky - podrobné informace.

Podrobné informace pro  hráče ročníku 2009 a mladší a jejich rodiče.

 
Zelenkovi v patách 2019
 
TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK
 
Na závěr prohra v Lomnici
 
Frýdlant v dramatickém duelu podlehl Turnovu
 
Turnaj VTM opět ve Frýdlantě
 
Frýdlant vydřel vítězství s Varnsdorfem
 
Frýdlant podlehl Slavoji v prodloužení
 
Výsledky
Muži | Neděle 10.03.2019
HC Lomnice nad Popelkou - HC Frýdlant
8:4 (1:0,5:2,2:2)
 
Junioři | Neděle 24.03.2019
Pracovní zálohy Kladno - HC Frýdlant
3:2 ()
 
Dorost | Neděle 24.03.2019
HC Frýdlant - HC Děčín
2:3 ()
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019
HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant
5:4 ()
 
Mladší žáci | Sobota 23.03.2019
HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant
2:9 ()
 
 
HC Frýdlant - kontakt: jech@hcfrydlant.org RSS